TEORIA

13 powodów poparzeń i podrażnień!

1
Kup teraz
0.00 PLN

    Być może wolelibyście dostać w prezencie, jakiś miły i sympatyczny odcinek na temat nowych trendów albo technik zdobienia.. ale przepraszam!  Uznałam, że temat bezpieczeństwa pracy jest na tyle istotny, że warto go poruszyć. A poza tym, jestem „uczulona" na opowiadanie bzdurek typu: „oj hybryda jest okropna, zła, fe, taka chemiczna, nie wolno jej stosować”. NIEPRAWDA. Używajmy produktów poprawnie, a ograniczymy ryzyko poparzeń, podrażnień lub alergii do miniumum. Bo niestety ponad dekada doświadczenia na stanowisku instruktora nauczyła mnie jednego.. mało który stylista pracuje zgodnie z zasadami BHP. Powiem więcej. Większość pracuje tak, że mam ochotę podbiec do stolika i wyrwać Wam pędzel z ręki. Bo sami narażacie się na problemy.

    Od co najmniej 5 lat opowiadam na licznych kongresach i seminariach branżowych o niuansach polimeryzacji. O problemach związanych z utwardzaniem. O błędach w czasie aplikacji materiału. Pozwólcie więc, że w tym krótkim odcinku przedstawię Wam praktyczne aspekty modelowania paznokci na które warto zwrócić uwagę.. by cieszyć się przyjemną, sprawną i bezproblemową pracą!

    Kochani, w tak krótkim odcinku nie jestem w stanie opowiedzieć Wam wszystkiego na temat polimeryzacji, ale postaram się przekazać najważniejsze fakty - tak żebyście mogli całkowicie bezproblemowo cieszyć się tym cudownym i inspirującym zajęciem jakim jest stylizacja pazurków.

Biblioteka plików:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję