BIZNES

Wygraj ze stresem

3
Kup teraz
149.00 PLN

Przyspieszone tętno, napięcie, rozdrażnienie, kołatanie serca.
Rozpoznajesz u siebie któryś z tych symptomów? Ich przyczyną jest nic innego, jak stres we własnej osobie!

Żyjemy w wyjątkowo obciążających i trudnych czasach. Przyzwyczaiłyśmy się do życia w ciągłym pędzie i pośpiechu, zapominając często o regeneracji i swoim dobrostanie - fizycznym i psychicznym. 
Badania Światowej Organizacji Zdrowia wyraźnie pokazują, że mamy ogromny problem z radzeniem sobie w sytuacjach nadmiernego stresu w miejscu pracy.
No dobrze, ale jaka jest tego cena? Utrata motywacji, znaczne obniżenie jakości życia, szereg objawów fizycznych: bóle głowy, mięśni, tiki nerwowe, kłopoty ze snem, natrętne myśli… Przeraża Cię to, co czytasz? A może dostrzegłaś któryś z tych punktów u siebie?

Jeśli masz już dosyć tego, że stres zarządza Tobą, a nie Ty nim. Jeśli przytłacza Cię obecny stan rzeczy i zwyczajnie chcesz żyć lepiej - ten kurs skierowany jest właśnie do Ciebie. Poświęć na niego kilkadziesiąt minut, zapewniam, że będzie to doskonała inwestycja, która przyniesie niezwykle zadowalające efekty.

Podczas szkolenia, przeprowadzę Cię przez wiedzę niezbędną do zrozumienia Twojego wroga. Przedstawię także kilka niezwykle skutecznych technik, które pozwolą Ci ogarnąć stres, obniżyć poziom kortyzolu (hormonu stresu) i zwyczajnie poczuć się lepiej.

 

 Z tego kursu dowiesz się:

  • czym jest stres i skąd się bierze
  •  czy zawsze stres jest zły?
  • obliczysz za pomocą skali stresu jak to u Ciebie w tym temacie jest
  • dowiesz się jaką cenę ponosimy zdrowotnie za życie w przewlekłym stresie
  • przeanalizujesz swoje główne stresory
  • nauczysz się jak zmysły pomagają w walce ze stresem
  • nauczysz się PAUZY
  • poznasz moc oddechu – super tajnej i mega skutecznej broni ze stresem (a potwierdza to sama armia amerykańska!)
  • poznasz skuteczne metody jak poradzić sobie ze stresem na już oraz kilka skutecznych strategii długofalowych, co by więcej nie dać się zaskoczyć stresowi
Zainwestuj w siebie oraz swoje zdrowie po to, żeby wreszcie czerpać z życia garściami i mieć wszystko pod kontrolą!

Joanna Rek-Faber to specjalistka psychologii pozytywnej, trenerka kompetencji miękkich. Certyfikowana trenerka metody Points of You®, ekspertka największego programu aktywizacji zawodowej kobiet w Polsce „Sukces to ja" w Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką i współprowadząca podcast „Sukces Talks" i „Bajki o dorosłym życiu". Autorka ebooków „Kropka Mocy" i „Pandemiczny przewodnik troski o siebie" oraz felietonów publikowanych na łamach portali sukcespisanyszminką.pl i onet.pl. Jako ekspertka w obszarze rozwoju zawodowego i osobistego realizuje webinary dla uznanych platform edukacyjnych takich jak: sukcestoja.pl czy edunation.pl, firm i przedsiębiorstw. Prowadzi szkolenia i warsztaty stacjonarne oraz online, a także konsultacje indywidualne w dwóch językach – polskim i hiszpańskim. Prywatnie kobieta zabiegana, ale szczęśliwa. Mama Alicji i Gustawa, wielbicielka ruchu, podróży, dobrej książki i herbaty.
 
Czas trwania kursu: 1h 18'
Najniższa cena w przeciągu ostatnich 30 dni: 119,20 PLN

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję