BIZNES

Zbuduj swoją pewność siebie

4
Kup teraz
149.00 PLN

„Z czym ja do ludzi, przecież jestem za kiepska..."

"Nieee, nie złożę tam CV - nadal za mało wiem i umiem."

Znasz to? Ile razy, Twój wewnętrzny krytyk, powstrzymywał Cię od działania? Ile razy odpuszczałaś, bo uznałaś, że to nie ma sensu i nie masz w sobie zasobów, żeby osiągnąć wyznaczony cel? Koniec z tym!

Większość z nas, kobiet, ma problem by wymienić 5 swoich talentów, czy zalet, a co za tym idzie - wykorzystać je w codziennym życiu. Czas przełamać schemat i zacząć działać zdecydowanie i samoświadomie.

Jeśli chcesz zbudować poczucie własnej wartości, nabrać pewności siebie i świadomości swoich mocnych stron oraz talentów, by następnie przekuć je w działanie - ten kurs jest dla Ciebie!

Przeprowadzę Cię najpierw przez tajniki działania mózgu, po pułapki działania psychiki, a to jest ważne byś wiedziała, że czasami bojkotuje Cię Twój własny mózg, który dbając o Ciebie, woli byś siedziała na kanapie, niż podbijała świat! Poznasz skuteczne sposoby na budowanie poczucia swojej wartości i mocy, nauczysz się wyznaczać właściwie i mądrze cele, które będą Twoją pewność siebie wspierać.

Z kursu dowiesz się:

  • jak mózg bojkotuje naszą pewność siebie i co z tym zrobić
  • jak pułapki w myśleniu rzucają nam kłody pod nogi i jak sobie z nimi poradzić
  • że na pewno masz talent i mocne strony oraz dostaniesz kilka podpowiedzi i ćwiczeń, by je zidentyfikować
  • słabości są ok i można je polubić 
  • pewność siebie i nasza moc wzrasta wraz z działaniem, a to warto zaplanować – poznasz ważne cechy dobrze wyznaczonego celu i dowiesz się dlaczego lepiej najpierw odstawić sam cukier niż od razu zaplanować zrzucenie 15 kilogramów
  • dlaczego warto się rozwijać i jak najlepiej do tego podejść
  • jaką siłę w budowaniu swojego poczucia wartości mają relacje
  • dlaczego regeneracja jest kluczowa dla poczucia swoich mocnych stron i mocy i jak się skutecznie regenerować

 

Joanna Rek-Faber to specjalistka psychologii pozytywnej, trenerka kompetencji miękkich. Certyfikowana trenerka metody Points of You®, ekspertka największego programu aktywizacji zawodowej kobiet w Polsce „Sukces to ja" w Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką i współprowadząca podcast „Sukces Talks" i „Bajki o dorosłym życiu". Autorka ebooków „Kropka Mocy" i „Pandemiczny przewodnik troski o siebie" oraz felietonów publikowanych na łamach portali sukcespisanyszminką.pl i onet.pl. Jako ekspertka w obszarze rozwoju zawodowego i osobistego realizuje webinary dla uznanych platform edukacyjnych takich jak: sukcestoja.pl czy edunation.pl, firm i przedsiębiorstw. Prowadzi szkolenia i warsztaty stacjonarne oraz online, a także konsultacje indywidualne w dwóch językach – polskim i hiszpańskim. Prywatnie kobieta zabiegana, ale szczęśliwa. Mama Alicji i Gustawa, wielbicielka ruchu, podróży, dobrej książki i herbaty.

 

Czas trwania kursu: 1h 35'

Najniższa cenu w przeciągu ostatnich 30 dni: 119,20 PLN

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję