BEZPIECZEŃSTWO

Test + konsultacja online: Technologia dezynfekcji i sterylizacji metodą parową w sektorze beauty

3
Kup teraz
149.00 PLN

Jeśli ukończyłaś szkolenie z technologii dezynfekcji i sterylizacji metodą parową.. Gratulujemy!
Certyfikat, który otrzymałaś to nagroda za czas i poświęcenie, które włożyłaś w naukę o procesach dekontaminacji.

Ale wisienką na torcie jest zaświadczenie MEN poświadczające ukończenie kursu. Aby je otrzymać należy zdać dwa testy: teoretyczny i praktyczny, które sprawdzą i podsumowują informacje, które zdobyłaś na szkoleniu.

Egzamin teoretyczny napiszesz w zaciszu domowym na podstawie skryptu i wiedzy zdobytej ze szkolenia.
Kiedy go napiszesz odeślij skan lub zdjęcie bardzo dobrej jakości (dobrze doświetlone, na jasnym tle, zdjęcie znad dokumentu).

Egzamin praktyczny to zadanie, polegające na poprawnym wypełnieniu RAPORTU STERYLIZACJI wg wytycznych ze szkolenia.

PODSUMOWANIEM EGZAMINÓW jest spotkanie na żywo z nauczycielem Dorotą Kalinowską. Możesz również odwiedzić pracownię w Gdańsku w jednym z wyznaczonych terminów. Spotkanie online odbędzie się na portalu Clickmeeting (z linku w przeglądarce lub przez aplikacje, bardzo prosta w obsłudze), po zatwierdzeniu terminu spotkania otrzymasz link z zaproszeniem. Pamiętaj sprawdź folder SPAM.

KROK PO KROKU

Wydrukuj egzaminy oraz kwestionariusz osobowy

Napisz wiadomość mail:  szkolenia@akademiahigieny.pl

Odeślij uzupełniony kwestionariusz osobowy

Odeślij uzupełniony egzamin teoretyczny

Odeślij uzupełniony egzamin praktyczny. Jeśli nie masz własnego ciągu technologicznego i sterylizatora, skorzystaj z filmów instruktażowych ze szkolenia lub przyjedź (wg ustaleń) do Gdańska do pracowni Akademii Higieny. 

Umów się na spotkanie na żywo (15’, napisz jakie dni lub godziny -na najbliższe 30 dni- Tobie odpowiadają, nasz nauczyciel skonstatuje się z Tobą)

Czekaj na wiadomość zwrotną!

Podmiot odpowiedzialny: AKADEMIA HIGIENY DOROTA KALINOWSKA SP.Z O.O. Gdańsk Wrzeszcz 80-437 Wajdeloty 2/1 NIP 9571136803.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,20 PLN

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję