PRAWO

Prawna mała czarna

4
Kup teraz
109.00 PLN

Po zakupie szkolenia otrzymasz możliwość pobrania specjalnie przygotowanej prezentacji (PDF), znajdziesz ją pod materiałami VIDEO w trybie OGLĄDAJ. Sugerujemy pobranie i wydrukowanie prezentacji przed rozpoczęciem oglądania szkolenia, ułatwi i uporządkuje ona proces przyswajania ( nudnej wink) materii prawnej. 

Stylistka paznokci bez pilnika, to jak przedsiębiorca bez znajomości podstawowych przepisów prawa! Decydując się na swój biznes musicie być świadomi w jaki sposób należy prowadzić swoje przedsiębiorstwo, żeby działać legalnie!

W odpowiedzi na liczne pytania naszych Klientek, stworzyliśmy szkolenie „must have” w którym zawarliśmy podstawową wiedzę, którą każda osoba prowadząca swój salon Beauty w Polsce powinna posiadać. Zebraliśmy najważniejsze kwestie prawne, które najwcześniej pojawiają się w branży kosmetycznej i omówiliśmy je na praktycznych przykładach!

 

Jeśli więc chcesz zdobyć wiedzę na temat tego jaka dokumentacja prawna jest obligatoryjna w Naszym kraju, jakie zapisy powinny się w niej pojawić, przed jakimi sytuacjami chroni, to koniecznie musisz kupić to szkolenie!

 

Dowiesz się z niego między innymi:

 • czym różni się zadatek od zaliczki i co lepiej jest wprowadzić;
 • omówimy temat odstąpienia od umowy zarówno zawartej w Twoim salonie jak i za pomocą Twojej strony internetowej, czyli co w sytuacji jak klient kupi produkt i się rozmyśli i chce go zwrócić;
 • powiemy jakich produktów klient zwrócić Ci nie może;
 • jakie elementy powinien zawierać regulamin;
 • jak wygląda kwestia związana z autorskimi prawami majątkowi co do materiałów szkoleniowych, zdjęć przed i po, zdjęć pracowników i wiele innych;
 • szczegółowo przeanalizujemy przed jakimi sytuacjami ochroni Cię ankieta przedzabiegowa i jakie pytania powinna zawierać;
 • dowiesz się jakie prawa i obowiązki powinien mieć Twój klient oraz Ty jako przedsiębiorca.

To szkolenie jest przeznaczone dla:

 • Osób, które prowadzą swój biznes w branży Beauty i chcą działać legalnie.
 • Osób, które dopiero zastanawiają się nad otwarciem swojego biznesu w branży Beauty i chcą odpowiednio wcześniej zabezpieczyć się prawnie oraz stworzyć właściwy biznesplan swojej firmy.
 • Osób,które posiadają dokumentację prawną w swojej firmie, ale chcą się upewnić czy jest stworzona w odpowiedni sposób i czy nie narusza praw klientów.
 • Osób, które chcą uchronić się od kar finansowych, które mogą otrzymać np. od UOKiKu za to, że nie posiadają dokumentacji prawnej w swojej firmie w ogóle i nie chronią praw konsumentów, czyli swoich klientów.

Korzyści, które otrzymasz po wykupieniu szkolenia:

 • Otrzymasz praktyczną wiedzę na temat tego jakie dokumenty musisz posiadać w swoim biznesie, żeby móc działać legalnie.
 • Dowiesz się jakie zapisy powinny znaleźć się w tych dokumentach, żeby zabezpieczyć swoje interesy.
 • Na podstawie przykładów z życia wziętych nauczysz się jakich błędów nie należy popełniać.
 • Zabezpieczysz swoje interesy jako przedsiębiorca, który zna swoje prawa i obowiązki.
 • Wprowadzisz jasne i konkretne zasady do swojej firmy, które uchronią Cię w sytuacjach konfliktowych.
 • Unikniesz kar finansowych, które mogą zostać nałożone przez urzędy, gdyż będziesz wiedzieć jak postępować zgodnie z prawem.
 • Uchronisz się przed ciągłym odwoływaniem wizyt przez klientki, notorycznymi spóźnieniami, niezasadnymi reklamacjami, kradzieżą Twoich zdjęć, oskarżeniami ze strony klientek o bezpodstawne wykorzystywanie ich wizerunku, przychodzeniem na zabieg z dzieckiem, korzystaniem z telefonu podczas wizyty, wykonywaniem usługi osobie poniżej 18 roku życia i wiele innych.

Szkolenie prowadzi Katarzyna Rudlicka właścicielka Prawniczego Centrum Szkoleniowego Cognito, które świadczy kompleksową obsługę prawną online zarówno przedsiębiorców jak i konsumentów. Oprócz tego, że jest mgr prawa i ukończyła studia z zarządzania i marketingu w biznesie, to w chwili obecnej uczęszcza do szkoły kosmetycznej by poznać branżę od podszewki i w sposób praktyczny przedstawić trudne zagadnienia prawne.

CZAS TRWANIA KURSU: 1h 18'

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 87,20 PLN

Niniejsze materiały mają wyłącznie charakter informacyjny.
Zawarte w nich informacje nie odnoszą się do konkretnego stanu faktycznego.
Te materiały nie są i nie mogą zostać uznane za świadczenie pomocy prawnej, w tym w szczególności poradę prawną, wykładnię prawa bądź konsultację prawną w jakiejkolwiek sprawie czy też chęci jej wyrażenia.
Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji lub działania należy skonsultować się z radcą prawnym, adwokatem bądź specjalistą w danej dziedzinie.
Materiały zostały przygotowane przez Prawnicze Centrum Szkoleniowe Cognito.
Stan prawny na dzień 24.05.2021r. w Polsce.

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję