TECHNIKA

Tempo Pracy

12
Kup teraz
599.00 PLN

„Wolę robić zabieg w 2-3 godziny, bo klientka czuje się dopieszczona.”
„Nieważne ile zajmuje stylizacja. Klientka posiedzi ile trzeba.”
„Nie jestem pazerna, wystarczą mi trzy klientki dziennie”.

Cóż. 

Mam zupełnie inne podejście do tematu niż to, zobrazowane przez poniższe cytaty. 

        Uważam, że jeżeli salon stylizacji paznokci ma rzeczywiście dobrze prosperować, konieczne jest wykonanie co najmniej 6-7 zabiegów dziennie. Zabiegów bardzo dobrej jakości. Stojących na wysokim poziomie. Bez pracy „byle jak” i „po łebkach”. I nie mówię tu o manicure hybrydowym, bo to najmniej dochodowy zabieg ze wszystkich, jakie możemy zaoferować klientowi.

        Dlatego w tym szkoleniu prezentuję techniki, które pozwolą wykonywać modelowanie paznokci żelowych w 50-60 minut. Te widełki są niezbędne; to nie matematyka, w której 2+2 zawsze da 4. 

       Czasem uda się zakończyć zabieg w 48 minut, a czasem będziemy na niego potrzebować 66 minut. Życie! Pracy na żywym organizmie nie da zaplanować co do sekundy. Nie zmienia to jednak faktu, że jako pierwsza w Polsce, już wiele lat temu, stworzyłam pełen schemat pracy pozwalający pracować bardzo efektywnie. Moim punktem wyjścia jest:

  • usuwanie nabłonka w 10/20 sekund (zależnie od techniki)

  • matowienie naturalnej płytki w 10 sekund

  • podcięcie i podłożenie formy w 30 sekund

  • budowa szkieletu w 10 sekund

  • budowa łuku w 30 sekund

  • piłowanie paznokcia w 60 sekund

  • usuwanie starej masy do uzupełnienia w 30 sekund

  • całkowite usuwanie masy w 60 sekund

        Dodatkowo, w tym kursie chcę Wam przybliżyć kilka ważnych aspektów dotyczących planowania pracy i zarządzania gabinetem. Tu nie chodzi tylko o szybkie machanie pędzelkiem. Niezbędna jest odpowiednia technika pracy, skuteczna komunikacja z klientem, sensowny dobór produktów, walka z pożeraczami czasu oraz wzorowe rozplanowanie sobie pracy. Dlatego poza technikami aplikacji masy, frezowania, piłowania i podkładania form, opowiem Wam nieco o teoriach Eisenhowera, Kartezjusza, Pareto czy Parkinsona.. bo wychodzę z założenia, że Stylistka Paznokci to także wykwalifikowana businesswoman, która potrafi zaplanować swój rozwój. 

        Jeśli już odbyliście u mnie jakieś szkolenia - będzie Wam łatwiej, bo liczne z zaprezentowanych technik pracy już znacie. Teraz zobaczycie jest natomiast w innej odsłonie - i w szybkim tempie. Bo gdy jeszcze pracowałam z klientkami, standardem był dla mnie zabieg wykonany w godzinę. Tak się pracowało. :)

        Weźmy jeszcze pod uwagę fakt, że jest to szkolenie dla osób mających pojęcie o temacie. Nie będę tu tłumaczyć podstaw podkładania form, aplikacji masy, sposobów frezowania itp. Jeśli macie braki w tym zakresie - serdecznie polecam kursy bazowe.

        W tej lekcji zobaczycie sporo teorii - rozłożymy bowiem na czynniki pierwsze, wszystkie potrzebne sposoby pracy. Zaprezentuję je później na modelce, na dwóch różnych paznokciach. Zobaczycie budowę od podstaw, na szablonie, w kształcie migdała oraz uzupełnienie kwadratu. Na koniec natomiast pokażę Wam „MIX” - będziecie mogli obserwować cały zabieg w moim wykonaniu. Bez cięć, bez przeróbek, z troszkę większego oddalenia (na zbliżeniach kamera nie nadążyłaby za ruchami rąk) i bez narracji. Będzie to specyficzne uzupełnienie, w którym muszę jedną rękę bardzo mocno skrócić i dodatkowo dorobić jeden paznokieć na szablonie. Czyli można przyjąć, że taki typowy salonowy „misz-masz”. Całość zajęła mi godzinę. Biorąc pod uwagę fakt, że od wielu lat nie pracuję z klientkami.. to świetny wynik. Aż sama się dziwię. :) 

         Bo bez treningu moi Kochani… niestety się nie obejdzie. Ćwiczenia, praktyka, walka z czasem.. to jak cykl treningowy przygotowujący sportowca do zawodów. Tak trzeba do tego podejść. A rezultaty będą świetne. Gwarantuję. 

CZAS TRWANIA KURSU: 4h 38'

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 479,20 PLN

PS. Szkolenie nie obejmuje malowania papugi. Ona powstała przy okazji „micropaintingu zwierzęcego” :)

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję