BIZNES

Kasy fiskalne online - Posnet (Pospay)

1
Kup teraz
0.00 PLN

Zapraszam na wywiad z ekspertem firmy Posnet, w którym porozmawiamy m.in. o tym dlaczego musimy zmienić na kasy online, kiedy deadline, jak to zrobić i dlaczego kasa Pospay jest najlepszym wyborem dla branży Beauty 
Niby jeszcze trochę czasu zostało... ale zanim się obejrzymy, będzie lipiec!  

Mam dwie wiadomości.
Złą i dobrą.
Pozwólcie, że zacznę od złej, żeby na spokojnie udało się ten temat przetrawić.
Od 1 lipca, podmioty (ha! Podmioty, czyli my - ostrzegałam, że będzie kiepsko!) działające w branży budowlanej, fitnessowej i kosmetycznej, a także lekarze i prawnicy zobligowani będą do zaprzestania używania dotychczasowych kas, i będą musieli przesiąść się na ich wersje online.
Wszystko oczywiście z troski o dobrostan obywateli. 
I to niewątpliwie zła wiadomość, bo czas jest wybitnie niesprzyjający takim działaniom. 
Ale jest też wiadomość dobra.
Urządzenia o których mowa mogą być wielofunkcyjne, naprawdę pomocne i zaskakująco łatwe w obsłudze. Serio! Mimo, że połączenie funkcjonalności kasy online, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego przywodzi na myśl jakąś okrutnie dużą i skomplikowaną maszynerię, to można znaleźć na rynku niesamowicie zgrabne i funkcjonalne sprzęty.
I moim zdaniem do takich urządzeń niewątpliwie należy POSPAY Online, jedna z kas oferowanych przez lidera branży fiskalnej, firmę POSNET. 
Kasa wzbudziła u mnie w Akademii szczery zachwyt dziewczyn... bo bardzo ułatwi nam życie. Będziemy w 100% wykorzystywać jej mobilność, kompaktowość i intuicyjność. W jaki sposób?
1. W mojej Akademii w Katowicach podczas szkoleń schodząc z nią z recepcji do sali szkoleniowej. Nie chciał Mahomet do góry? To przyjdzie góra do Mahometa!
2. Zabierając ją na warsztaty i szkolenia wyjazdowe.
3. Używając jej przy różnego rodzaju mobilnych usługach, które również zdarza nam się świadczyć.
4. Pakując ją na targi - kiedy wreszcie się odbędą!
5. Ułatwiając płatność każdej klientce, ponieważ Pospay pozwala na transakcje kartą i urządzeniami mobilnymi!
Lekkość tej kasy, elegancki wygląd i małe rozmiary docenią też ewidentnie stylistki pracujące w domach klientek oraz właściciele gabinetów dysponujących niezbyt dużą recepcją.

Zerknijcie po więcej szczegółów:
https://pospay.com.pl/jak-kupic


Materiał video nie jest kursem Akademii Online. Stanowi informacyjny wywiad reklamowy. Dostępny jest za darmo. Dostęp do wywiadu "Kasy fiskalne online" nie uprawnia do pobrania certyfikatu. 

Biblioteka plików:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję